INSPIRATIVNÍ
DEBATA
2016

Martin Zach

Mgr. Martin Zach se narodil 13. listopadu 1985 ve Vrchlabí v Podkrkonoší byl aktivní sportovec s láskou k zimním sportům, konkrétně běžeckému lyžování. V roce 2009 jednoznačně zvítězil v desátém ročníku prestižní soutěže Muž roku 2009. 
Následně hned druhý den po konání soutěže se mu stal "osudným" jeho koníček -  skoky do vody na lyžích. Martin utrpěl těžké poranění krční páteře a ochrnul. Ač mu lékaři tvrdili,že bude schopen hýbat pouze hlavou nevzdal se. dnes znovu sportuje, řídí auto.

Daniel Landa

Daniel Landa od konce roku 2012 působící pod pseudonymem kouzelník Žito, je český rockový zpěvák, skladatel, amatérský bojovník muay thai, příležitostný herec a automobilový závodník.

Daniel Landa v současné době věnuje velkou část své energie projektu Nadace Aria Boiohaemum, která si klade za cíl mimo jiné pomoc v Afghánistánu formou rozvoje vzdělávání nebo sportu i podporu hendikepovaných sportovců, především českých paraboxerů. Přijďte si poslechnout a zeptat se obou hostů, jaké jsou jejich cíle a názory, co je motivuje k pomoci i neustálému pohybu kupředu. 

INSPIRATIVNÍ DEBATA
2015

Karel Janeček

Úspěšný český matematik, pedagog, podnikatel a mecenáš, zakladatel společnosti RSJ, Nadačního fondu proti korupci a organizátor dalších neziskových aktivit. Tvůrce inovativního hlasovacího systému D21.

www.kareljanecek.com

Michal Dvořák

zakládající člen skupiny Lucie, autor projektu Vivaldianno, skladatel, textař, producent, amatérský sochař a hokejista

www.michaldvorak.cz

INSPIRATIVNÍ DEBATA
2014

Dalibor Dědek

Majitel společnosti Jablotron, kterou v roce 1990 založil a postupně z ní vybudoval významného dodavatele zabezpečovací techniky a služeb se statisíci zákazníky po celém světě. Prostřednictvím Nadačního fondu Neuron na podporu vědy chce jako mecenáš podpořit špičkový vědecký výzkum v oblasti fyziky.

Jan Pirk

Významný český kardiochirurg přednosta Kardiocentra a Kliniky kardiovaskulární chirurgie IKEMu.

Petra Procházková

česká humanitární pracovnice a novinářka. Stala se známou především svým zpravodajstvím z válečných konfliktů, které vznikly po rozpadu Sovětského svazu na Kavkaze
Created by  ctech logo CTECH s.r.o. ©2014