Důvody jsou jednoznačné

Educa je unikátní veletrh, kde se setkávají v jednom místě firmy a školy z celého regionu. Děti a studenti mají jedinečnou příležitost vidět pestrou nabídku škol. A přímo na místě mohou hovořit s personality či jinými specialisty z firem, kteří jim přiblíží možnosti pracovního uplatnění po absolvování středních škol. Jako rodič i jako zástupce vzdělávací společnosti mohu tento veletrh vřele doporučit.

Mgr. Věra Růžičková / Key Account Manager / Aperta, s.r.o.

Užíval jsem si dva dny atmosféry očekávání, nadšení a pospolitosti...

Educy jsem se loni účastnil poprvé. Pomáhal jsem u firemního stánku i na Konferenci personalistů, vychutnal si debatu s osobnostmi. Popovídal jsem s kolegy u ostatních stánků a několikrát jsem bloumal mezi expozicemi škol na ploše. Proplouval jsem davem studenů a pozoroval, jak odpočívají na místech, kde většinou hulákají fanoušci Bílých Tygrů.
Užil jsem si dva dny atmosféry, očekávání, nadšení a pospolitosti. Podobných příležitostí není mnoho, a proto se moc těším na letošní Educu. Vážím si toho, že se opět mohu podílet i na přípravnách HR Konference.

Martin Hanuš / Kompetenz People

Školy mají Educu v kalendáři pevně zaškrtnutu

Veletrh EDUCA MYJOB LIBEREC patří mezi akce, které mají především žáci posledních ročníků základních a středních škol ve svém kalendáři červeně zaškrtnuty. Tradičně v polovině října jako první přináší možnost zhlédnout širokou nabídku možností jejich vzdělávání.
Volba dalšího vzdělávání patří mezi rozhodnutí, které je dobré mít podloženo co nejvíce informacemi, a právě přehlídka škol na veletrhu EDUCA je tím pravým místem k zahájení jejich sběru. Je dobré vědět, že na EDUCE jsou přítomni i zaměstnavatelé, kteří rovněž mohou díky svému působení na trhu práce Vaše rozhodování ovlivnit, a že pátrání po té pravé škole zpříjemní připravený doprovodný program.

Alena Losová, dipl. um.
členka Rady Libereckého kraje pověřená řízením resortu školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti

Říkám veletrhu jednoznačné ANO

Na EDUCA MYJOB LIBEREC jsem se poprvé objevila před třemi lety, kdy jsem se rozhodla prezentovat svoji personálně poradenskou společnost Kompetenz People. Moje očekávání z první účasti na tomto veletrhu byla více než naplněna. Vyhráli jsme cenu za nejlepší expozici, ukázali jsme styl a kvalitu naší práce všem, kteří měli zájem upravit svoje životopisy a případně nasměrovat na další cestu profesním životem, a v neposlední řadě jsme navázali velmi zajímavé kontakty se zástupci vystavujících společností. Na základě naší úspěšné premiéry na veletrhu a výborné spolupráci s panem Tritou jsem se rozhodla pokračovat v naší účasti na dalších ročnících, také proto, že jsme společně zhmotnili myšlenku pořádání HR konference, která je v tuto chvíli již 3.rokem nedílnou součástí celého veletrhu. Jsem patřičně hrdá na to, že jsem stála u zrodu tohoto „dítěte“, a že se dále aktivně podílím na jeho růstu. Podtrženo a sečteno za sebe i společnost Kompetenz People říkám veletrhu jednoznačné ANO.

Zuzana Reiserová
Kompetenz People s.r.o.

Posuďte sami

Přijďte se podívat na prezentace středních a vysokých škol. Můžete zde získat i informace o požadavcích zaměstnavatelů na budoucí zaměstnance a zjistit, které obory mají uplatnění na trhu práce.
Letošní rok byl vyhlášen rokem průmyslu a technického vzdělávání. Zaměstnavatelé dlouhodobě poptávají zaměstnance s technickým vzděláním a bohužel i přes stávající nižší podíl nezaměstnanosti nemohou tyto pozice obsadit. V úzké spolupráci mezi školami, zaměstnavateli a sociálními partnery, mezi které patří i Úřad práce ČR, chceme změnit pohled široké veřejnosti na technické vzdělávání a práci v průmyslu. Na základě prezentací škol a zaměstnavatelů posuďte sami, zda právě ten či onen obor je pro Vás vhodný, ať již stojíte před rozhodnutím jakou školu a obor studia zvolit nebo jste momentálně bez zaměstnání nebo se chystáte zaměstnání změnit.

PhDr. Kateřina Sadílková, MBA

Jednoznačně doporučuji

Veletrh pracovních příležitostí Educa je velmi účinný nástroj personálního marketingu naší společnosti. Educu využíváme k prezentaci naší společnosti, navázání spolupráce se studenty (praxe, projekty a diplomové práce) a získání nových kolegů do našich řad.
Příjemným benefitem veletrhu je i zajímavý program pro vystavovatele (odborné přednášky, debatu s osobnostmi,…) a možnost sdílet s kolegy v oboru zkušenosti, nástrahy a novinky. Educu můžeme jenom doporučit.

Klára Dlabolová
KSM Castings CZ a.s.
Created by  ctech logo CTECH s.r.o. ©2014