BRICK BY BRICK


Jsme první vzdělávací centrum zaměřené na „edutainment“ vzdělávání. Spojujeme hru („entertainment“) a vzdělávání („education“). U nás můžete navštěvovat organizované programy, zažít jedinečné narozeninové oslavy, zorganizovat akci pro děti vašich zaměstnanců, využívat vybavené centrum pro volný čas vašich dětí, zorganizovat zábavné firemní a soukromé akce, anebo si do sytosti hrát s oblíbenými kostkami LEGO®.

Naše oblast je STEM (science, technology, engineering, maths) - rozvíjíme praktické zručnosti dětí zejména v technických směrech. Patříme do skupiny EMPIRE | the know-how institute, která se vzdělávání dětí věnuje už řadu let. Naše centrum bylo připravené podle nejnovějších trendů a poznatků v oblasti vzdělávání – vytvořit podnětné a motivující prostředí, kde každé dítě rozvine svůj potenciál.

Klademe důraz na splnění požadavků a nároků na dnešní vzdělávání v technickém směru, které je se současným vzestupem technologií tolik důležité. K dispozici máme všechny učební materiály na to, abychom děti vtáhli do dění a dokázali jim zprostředkovat učení přes jedinečný zážitek. Pokud vaše děti milují kostky LEGO®, bude se jim u nás líbit.

 


 

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2021


Středa 13. 10.
13:00 – 14:00

Brick by Brick
ulice Pražská 893/21
děti 4 – 5 let, kapacita 10 dětí + doprovod (nutná předchozí rezervace)

MALÝ KONSTRUKTÉR

(workshop s LEGO® DUPLO)


Středa 13. 10.
15:00 – 16:00

Brick by Brick
ulice Pražská 893/21
 děti 6 – 10 let, kapacita 10 dětí + doprovod (nutná předchozí rezervace)

VELKÝ INŽENÝR

(workshop s motorizovanou sadou LEGO® TECHNIC)


Středa 13. 10.
17:00 – 19:00

Brick by Brick
ulice Pražská 893/21
 děti 10 – 13 let, kapacita 10 dětí (nutná předchozí rezervace)

MALÝ ROBOTIK

(workshop s LEGO® Mindstorms)

 

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. (https://www.educaliberec.cz/week/) Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.  

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz. Do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.


Více o partnerovi

 

facebook      instagram      youtube       website 

zpět