DOCTRINA


Doctrina vytváří unikátní třístupňový systém vzdělávání, jenž je komplexně propojen. Systém začíná školkou, pokračuje přes základní školu a gymnáziem končí. Naše školka nabízí laskavé a vstřícné prostředí, kde je dítě i rodič naším partnerem. U nás na základní škole se vaše dítě neztratí v davu. Nechte ho objevit, v čem vyniká, a pracovat na tom. A nakonec na Doctrině Podještědském gymnáziu pomáháme studentům objevit jejich talent a rozvíjet ho. Nabízíme nejširší nabídku volitelných předmětů, rodinnou atmosféru a individuální přístup.
Děti se potřebují učit objevováním, poznáváním a prožitkem. Potřebují pochopit svět kolem sebe. Nechte je si najít vlastní cestu. Zvolte Doctrinu.

 


EDUCA KIDS

Zažijte odpoledne plné fyzikálních pokusů, které si všechny děti nejen vyzkouší, ale i vyrobí a některé i odnesou domů. Vše zábavnou formou. Nechte vaše děti zažít výuku tak, jak ji prožívají naši žáci a studenti na školách Doctrina. Vzdělávací odpoledne proběhne jak v budově naší ZŠ, tak v budově gymnázia. Jedině prožitkem se děti naučí nejvíce a pochopí svět kolem sebe. 


 

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2021


Středa 13. 10.
16:00 – 18:00

Na Perštýně 404/44, Liberec
(možno přijít i v průběhu, kapacita není omezena),
děti 5 – 12 let s doprovodem

Edukativní odpoledne v ZŠ Doctrina

zábavné vzdělávací odpoledne plné fyzikálních pokusů, které si připravili sami žáci


Středa 13. 10.
16:00 – 18:00

Sokolovská 328, Liberec 14
(možno přijít i v průběhu, kapacita není omezena),
děti 8 – 15 let s doprovodem

Edukativní odpoledne na gymnáziu Doctrina

zábavné vzdělávací odpoledne plné fyzikálních pokusů, které si připravili sami studenti

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. (https://www.educaliberec.cz/week/) Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.  

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz. Do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.


Více o partnerovi

 

Mateřská škola

facebook      instagram      website

Základní škola

facebook      instagram      youtube      website

Gymnázium

facebook      instagram      youtube      website

zpět