iQLANDIA LIBEREC


Čtyřpatrové vědecko – zábavní centrum, které ti přiblíží vědu hravou formou.
Posláním obecně prospěšné společnosti IQLANDIA je popularizovat přírodovědné a technické obory s využitím principů neformálního vzdělávání a badatelského přístupu, zpřístupňovat vědu a výzkum školám i široké veřejnosti.PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2021


Úterý 12. 10.
14:00 – 16:00

iQPARK a iQ FABLAB
děti 4 – 9 let, kapacita 15 dětí + doprovod (nutná předchozí rezervace)

ROBOTI PRO NEJMENŠÍ

(workshop v chytré dílně s využitím moderních technologií + celodenní vstupné zdarma)

Děti se seznámí s několika typy jednoduchých robotů, vyzkouší si jejich ovládání a plnění úkolů přizpůsobených dovednostem dětí. Na děti čeká mimo jiné robot housenka a včelka a také malý robot ozobot, který se pohybuje podle barevných kódů nakreslených dětmi na papír.
 


Čtvrtek 14. 10.
ve 14:00

iQLANDIA,
děti 9 – 14 let, kapacita 30 osob (nutná předchozí rezervace)

SCIENCE SHOW

(naučná show plná pokusů a experimentů + celodenní vstupné zdarma)

Zúčastněte se zábavných experimentů z chemie a fyziky, které mají hlavně motivační charakter a super efekt. Show je založena převážně na chemických reakcích, jejichž průběh je doprovázen různými efekty (dým, záblesky, oheň), a na experimentech s kapalným dusíkem.

 

 

 

SLEVA 20 % *

 

* Po dobu Educa Weeku v termínu 11. - 17. října 2021 bude na běžné vstupné do iQLANDIE registrovaným účastníkům poskytnuta 20% sleva. Sleva se nevztahuje na vstup do Planetária.

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. (https://www.educaliberec.cz/week/) Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.  

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz. Do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.
Více o partnerovi

 

facebook      instagram      youtube      website 

zpět