SEVEROČESKÉ MUZEUM V LIBERCI


Severočeské muzeum v Liberci bylo založeno v roce 1873 jako první uměleckoprůmyslové muzeum v českých zemích. Již od počátku se mu dařilo shromažďovat cenné sbírky užitého umění z Evropy a Asie. Bohaté sbírkové fondy obsahují špičkové kolekce především v uměleckých řemeslech. Vítáme návštěvníky jakéhokoli věku! Muzeum dětem nabízí řadu aktivit, díky nimž se mohou atraktivním způsobem seznámit s věcmi, které ze svého běžného okolí neznají.

 


EDUCA KIDS

V týdnu 11. – 17. 10. 2021 bude v rámci Eduka Kids pro návštěvníky při vstupu do muzea připraven unikátní kvíz za drobnou odměnu. Vstupné do muzea je dobrovolné
Prozkoumejte muzeum skrze kvíz s pohádkovým nočním hlídačem, kocourem Pacourkem! Jeho úkolem je hlídat všechny exponáty v muzeu, ale některé ho rády zlobí a hrají si na schovku. Pomozte mu ty uličníky najít všechny!


 

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2021


Úterý 12. 10.

14:00 – 15:00

děti 6 – 7 let, kapacita 30 osob vč. doprovodu (nutná předchozí rezervace)

16:00 – 17:00

děti 8 – 10 let, kapacita 30 osob vč. doprovodu (nutná předchozí rezervace)

JAK SE STAVÍ MUZEUM

(kostýmovaná prohlídka pro rodiče s dětmi)

Kde se tu vlastně vzalo muzeum? Vraťte se s námi do časů, kdy se teprve stavělo! Nejen u muzea vládl čilý stavební ruch, bohaté průmyslové město Reichenberg totiž toužilo po náležité reprezentaci hodné centra německých Čech…

V týdnu 11. – 17. 10. 2021 bude v rámci Educa Kids pro návštěvníky při vstupu do muzea připraven unikátní kvíz za drobnou odměnu. Vstupné do muzea je dobrovolné

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. (https://www.educaliberec.cz/week/) Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.  

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz. Do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.


Více o partnerovi

 

facebook       youtube      website 

zpět