TECHNICKÉ MUZEUM LIBEREC


Technické muzeum Liberec bylo založeno roku 2014, a to s cílem prezentovat význam průmyslové výroby nejen v Liberci, ale i v celém Libereckém kraji a přilehlých i přeshraničních regionech. I přes nespornou provázanost Liberce s jeho průmyslovou minulostí je zájem veřejnosti, především pak dětí, o technické obory stále nižší. Proto se skupina dobrovolných nadšenců rozhodla svépomocí založit technické muzeum, prezentující vše úžasné a jedinečné, co nám technika a její výdobytky poskytují. Každý exponát má svou barvitou historii spojenou ve většině případů právě s libereckým regionem. V týmu našich dobrovolných "muzejníků" jsou dospělí různých profesí, kteří ve svém volném čase chodí pravidelně do muzea opečovávat historické exponáty, ale starají se také o údržbu budovy a běh naší organizace.

 


EDUCA KIDS

V týdnu EDUCA WEEK 11. – 17.  10. 2021 budou mít registrovaní účastníci v rámci EDUCA KIDS dětské vstupné zdarma a dospělí pouze za 50 Kč.  

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2021


Sobota 16. 10.

Technické muzeum Liberec
 10:00 – 12:00, děti
8 – 11 let, kapacita 20 osob vč. doprovodu
(nutná předchozí rezervace)

WORKSHOP S BOVERACLUBEM

(návštěva Technického muzea s výrobou papírového modelu tramvaje)

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Přihlašování na jednotlivé programy bude umožněno od 1. 10. 2021. Všem registrovaným přijde upozornění na spuštění přihlašování a postup. 

 


Více o partnerovi

 

facebook      instagram     youtube     website 


zpět