TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI


Jsme jedinou univerzitou v Libereckém kraji. Máme sedm fakult a jeden odborný ústav. Navzdory názvu se nevěnujeme jen technickým oborům, vzděláváme i ekonomy, učitele, architekty a další odborníky. Studium nabízíme širokému spektru uchazečů od nejmladších žáků na dětské univerzitě, absolventům středních škol v podobě nejen bakalářského studia a v neposlední řadě i aktivním seniorům na univerzitě třetího věku.

Aktuální žebříček QS řadí TUL mezi 1000 nejlepších univerzit světa do ranku 801–1000. Podle studie think-tanku IDEA při Národohospodářském ústavu AV ČR je TUL pátá mezi organizacemi a firmami s nejcitovanějšími patenty v ČR, mezi univerzitami je první. Více na www.tul.cz

 


EDUCA KIDS

V kampusu TUL v pondělí 11. 10. od 15 do 18 hodin se můžete těšit na kvízy a hry, soutěže, pokusy, programování a interaktivní workshopy. Součástí programu bude i ukázka vozového parku TUL (sanitka, oboustranné auto, studentská formule). Kdo projde všechny stanoviště, získá drobnou cenu.


 

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2021


Pondělí 11. 10. 15:00 – 18:00

 Univerzitní náměstí 1410/1, budova G a budova E3

ZÁBAVNÉ EDUKATIVNÍ ODPOLEDNE

Zveme všechny děti a jejich rodiče a prarodiče na zábavné edukativní odpoledne, které si pro vás připravili naši studenti spolu s pedagogy.

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

 


Více o partnerovi

 

facebook    instagram    youtube    website   website

zpět