ZOO LIBEREC


Liberecká zoo je nejstarší zoologickou zahradou v České republice (i v bývalém Československu). Její začátky sahají až do roku 1904. Zoo Liberec patří k menším zahradám, vhodným pro návštěvu s dětmi. Na ploše necelých 13 ha mohou návštěvníci vidět na 170 vzácných a ohrožených druhů. Celkem Zoologická zahrada v Liberci chová téměř 1.000 zvířat.


EDUCA KIDS

Zveme vás na tzv. komentované prohlídky, tedy prohlídky části zoo s průvodcem. Ty patří již druhým rokem k osvědčeným a oblíbeným službám pro návštěvníky zahrady. Prohlídka s průvodcem trvá minimálně 1,5 hodiny, kapacita jedné skupiny je omezená, a proto je potřeba si daný den a hodinu rezervovat. Zoo má k dispozici deset proškolených lektorů, s každým je ale prohlídka jiná – tak trochu podle zaměření průvodce. Akce je vhodná pro všechny dospělé zájemce a děti cca od šesti let. Včas si rezervujte své místo ve skupině. V Zoo Liberec se na vás těšíme.


 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2021


Čtvrtek 14. 10.
v časech 

9:30, 10:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30

Na vybraný čas je nutná předchozí rezervace!

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

Registrovaní účastníci mají vstupné zdarma, hradí se pouze příspěvek na průvodce v částce 60 Kč/osoba.

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. (https://www.educaliberec.cz/week/) Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.  

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz. Do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.Více o partnerovi

 

facebook     instagram     youtube     website

 

 

 

 

zpět