Letos poprvé se EDUCA WEEK stane součástí celého kraje s širokou nabídkou pro všechny věkové kategorie. Vyberte si program v rámci EDUCA EXPO, EDUCA KIDS, EDUCA ONLINE či EDUCA VISIT – každý u nás najde inspiraci a novinky z oblasti vzdělávání a pracovních příležitostí. 

Hledáte tu pravou školu nebo práci? 

EDUCA WEEK nabídne všem věkovým skupinám zajímavé studijní a pracovní příležitosti i volnočasové aktivity, a to včetně tradičního veletrhu EDUCA EXPO, který se uskuteční 14. – 16. října 2021 liberecké v Home Credit Areně.  Ať už máte doma deváťáka a hledáte odpovědi, kde pokračovat ve studiu, nebo chcete najít tu správnou pracovní nabídku, EDUCA EXPO je pro vás tím pravým místem. I letos se představí více jak 50 vystavovatelů z oblasti vzdělávání a mnoho dalších s pracovními příležitostmi a praxemi v Libereckém kraji. Během 3 dnů se tak můžete setkat s většími i menšími zaměstnavateli nejen z Libereckého kraje. EDUCA EXPO je tradičně pro všechny zájemce zdarma.

Myslíme i na předškoláky a školáky.

Velkou novinkou letošního EDUCA WEEKu je doprovodný program EDUCA KIDS. S partnery akce jsme si pro vás připravili speciální přednášky, workshopy, slevy na vstupném a další doprovodné aktivity pro děti již od 5 let. V tomto týdnu tak můžete mimo jiné navštívit ZOO Liberec, blíže poznat libereckou Technickou univerzitu, ale také získat svůj první čtenářský průkaz do Krajské vědecké knihovny v Liberci a mnoho dalšího. Výhody programu a zvýhodněné vstupy mohou uplatnit jen předem registrovaní účastníci na www.educaliberec.cz. 

Nejen po celou dobu EDUCA WEEKu, ale až do konce února 2022 se také bude konat EDUCA Online, která vám přinese aktuální informace týkající se studia, vzdělání a přijímacích zkoušek, ale i pracovních příležitostí a projektů, které má v nabídce Úřad Práce či EURES. Pro žáky posledních ročníků základních škol jsme také připravili unikátní koncept EDUCA VISIT, kdy se žáci mohou přímo podívat do vybraných společností v Libereckém kraji, a udělat si tak představu o pracovním provozu.

Kompletní informace naleznete na www.educaliberec.cz 
 

Zpět na novinky