FIRMY NA VELETRHU EDUCA 2019

10. - 12. 10. 2019

A21 AAH Czech s.r.o.
A42 Amelie, z.s.
A13 Aperta, s.r.o.
A37 Armáda České republiky - Rekrutační pracoviště
A22 Associated Weavers, s. r. o.
A43 Azyl Pes
A19 Be On Top s.r.o.
A17 Centrum Kašpar, z. s.
A8 Czechitas z.s.
A47 Český rozhlas Liberec
A9 Decathlon
A36 DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
A25 DGS Druckguss Systeme s.r.o.
A26 Drylock Technologies s.r.o.
A1 EURES Česká republika
A2 EURES Triregio
A3 Eurocentrum Liberec
A23 HOTEL & ZÁMEK SVIJANY
- iQFabLab
- Klub zaměstnavatelů
A30 KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.
A11 Krajská vědecká knihovna v Liberci
A28 KSM Castings CZ a.s.
- Lasvit
A12 Liberecká škola fotografie
A4 Liberecký kraj
A34 LUKOV Plast spol. s r.o.
A32 Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. 
A33 MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
A40 MEGA a.s.
A41 MemBrain s.r.o.
A6 O2 Czech Republic, a.s.
A44 Občanské sdružení D.R.A.K. z.s.
A18 ONTEX CZ, s.r.o.
A16 PARTNER Personaldienste GmbH
A24 Pivovar Svijany
A27 PRECIOSA, a.s.
A10 QuickJOBS
A46 Rytmus Liberec, o.p.s.
A7 SCIO
A45 Sdružení TULIPAN, z.s.
A31 STRABAG a.s. 
- Svaz průmyslu a dopravy ČR
- Technické muzeum Liberec, z.s.
A15 TEMPERATIOR s.r.o.
A39 Tenneco
A20 Top Absolvent
A14 TRUMPF Liberec, spol. s r.o.
A5 Úřad práce
A29 VALBEK-EU, a.s.
A35 VAMED MEDITERA a.s.
A38 ZOD Brniště a.s.

 

MAPA VYSTAVOVATELŮ

 

 


ŠKOLY NA VELETRHU EDUCA 2019

10. - 12. 10. 2019

  STŘEDNÍ ŠKOLY A VZDĚLÁVACÍ ZAŘÍZENÍ
   
B53 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, p.o.
B50 Doctrina - Podještědské gymnázium, s.r.o.
B31 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
B16 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, p.o.
B61 Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, p.o.
B41 Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574, p.o.
B88 Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115
B4 Integrovaná střední škola Cheb, p.o.
B29  Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206
B39 Integrovaná střední škola, Semily, 28. října 607, p.o.
B10 Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, p.o.
B60 Nadační fond Gymnazia Turnov
B59 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, p.o.
B68 Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, p.o.
B38 Soukromá střední škola výpočetní techniky, s.r.o.
B27 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, p.o.
B66 Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, p.o.
B33 Střední odborná škola obchodní s.r.o.
B71 Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379
B69 Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, p.o.
B63 Střední odborné učiliště, Hubálov 17
B56 Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, p.o.
B57 Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, p.o.
B7 Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, p.o.
B32 Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, p.o.
B6 Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, p.o.
B11 Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o.
B17 Střední škola designu interiéru Kateřinky - Liberec, s. r. o.
B45 Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, p.o.
B22 Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, p.o.
B17 Střední škola Kateřinky - Liberec, s. r. o.  
B64 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370
B17 Střední škola oděvního designu Kateřinky - Liberec, s. r. o.
B20 Střední škola Pohoda s.r.o., Litoměřice
B78 Střední škola právní - Právní akademie, s.r.o.
B1 Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, p.o.
B44 Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, p.o.
B79 Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.
B42 Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
B47 Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun
B13 Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, p.o.
B58 Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.
B40 Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, p.o.
B67 Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373, p.o.
B15 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, p.o.
B14 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, p.o.
B46 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, p.o.
B48 Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, p.o.
B43 ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod
B62 Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, p.o.
B84 Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, p.o.
B28 Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, p.o.
B21 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, p.o.
B25 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, p.o.
B25 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, p.o.
   
  VYSOKÉ ŠKOLY A VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY 
   
B53 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, p.o.
B49 Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.
B57 Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, p.o.
B40 Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, p.o.
B67 Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373, p.o.
B46 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, p.o.
B62 Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, p.o.
B84 Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, p.o.
B28 Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, p.o.
B21 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, p.o.
B25 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, p.o.
B25 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, p.o.
   
   
  OSTATNÍ VZDĚLÁVACÍ INSTITUCE
B54 Dům zahraniční spolupráce
B3 IQLANDIA, o.p.s.
B70  KRISTOF, s.r.o.
B85 Technické muzeum Liberec, z.s.

 

MAPA VYSTAVOVATELŮ