Educa Visit

Jak může vypadat vaše budoucí profese?

 

Co je EDUCA VISIT? 

Pro správný výběr (nejen) střední školy je důležité i to, aby si děti dokázaly představit možné budoucí uplatnění přímo v praxi. Proto bude každý zájemce moci díky programu EDUCA VISIT nahlédnout do vybraných firem v Libereckém kraji.

Především pro žáky 8. a 9. tříd základních škol budou určeny prohlídky nejrůznějších podniků a jejich pracovního zázemí. V předem definovaných časech budou žáci provázeny reálnými provozy oslovených firem, které si pro své aktivity nastavily atraktivní komentované prohlídky svých provozů.
Studentům středních a vysokých škol můžou být zprostředkovány také odborné praxe.

 

Jak se přihlásit?

Registrujte svou třídu na exkurzi ve firmách. V rámci veletrhu pro vás jednotlivé zapojené firmy připravily atraktivní prohlídku jindy nepřístupných částí provozu. Komentované prohlídky tak zajímavým způsobem představí fungování firmy „zevnitř“. Máte tak jedinečnou příležitost ukázat žákům, jak by mohla vypadat i jejich budoucnost.

Každá ze zúčastněných firem nabízí omezený počet termínů pro omezený počet návštěvníků. Termíny i konkrétní počet návštěvníků, které dokáže firma odbavit je uveden níže. 

 

Jak máme postupovat?

Na info@educaliberec.cz zašlete e-mail s předmětem „EDUCA VISIT“ s vyplněnými registračními údaji, a to nejpozději do 30. 9. 2021.

Termíny rychle mizí, tak neváhejte a zarezervujte si ten svůj. Víte, že kdo dřív přijde, ten dřív……..

 REGISTRAČNÍ ÚDAJE

  1. Název školy: celý název vaší školy

  2. Počet žáků: maximální předpokládaný počet žáků na exkurzi

  3. Firma: vyberte firmu, kterou chcete navštívit (ze seznamu níže)

  4. Datum a čas: vyberte si den a čas, který vám vyhovuje 

  5. Kontaktní údaje: kontaktní údaje na pedagogický doprovod (jméno, příjemní, mobil, email) Pro jakékoliv dotazy kontaktujte 
Terezu Matulovou 

matulova@homecreditarena.cz
+420 608 114 403