Educa Week

 Veletrh EDUCA změnil svoji podobu. Bude větší a delší.

 

Jedním z hlavních cílů EDUCA WEEK je představení vzdělávání jako celoživotního procesu, který probíhá i za těch nejběžnějších situací a v každém věku. Proto se známý veletrh EDUCA MYJOB Liberec rozšířil v roce 2021 na EDUCA WEEK, během kterého je program zaměřen nejen na žáky hledající ideální střední školu, ale také na program pro další věkové kategorie, celé rodiny a na uplatnění po absolvování střední nebo vysoké školy.

Liberecký kraj tak každý rok ožije na 7 dnů nejen samotným veletrhem, ale i konferencemi, přednáškami, workshopy a dalšími aktivitami, a to za podpory vzdělávacích a volnočasových institucí. V programu EDUCA WEEK si tak každý bez ohledu na věk najde vše, co potřebuje a co ho zajímá, ať už při hledání nové školy, uplatnění na trhu práce či zájmového vzdělávání.Samotný EDUCA WEEK se nově dělí na čtyři části – EDUCA EXPO, EDUCA VISIT, EDUCA ON-LINE a EDUCA KIDS. První z nich, EDUCA EXPO, je dobře známým „klasickým“ veletrhem, který se tradičně koná v půlce října v Home Credit Areně, kde nabídne prezentaci vzdělávacích institucí a firem.

Ostatní části jsou zaměřené například na návštěvy veřejnosti přímo ve firmách – EDUCA VISIT nebo se zaměřují na poskytování informací on-line formou – EDUCA ON-LINE či na atraktivní formu vzdělávání dětí, v podobě části veletrhu pod názvem – EDUCA KIDS.


Educa expo

Educa online